DEDICATED TO BE AT YOUR SERVICE !

Festoni festat në atmosferë të këndshme dhe me shërbim të përkryer në Vilën Enhalon.
Pako speciale, me çmime të lira marramendëse  ju presim për çdo festë. Muzika me tinguj të gërshetuar për zemrën tuaj do të ju lidh për këtij vendi përgjithmonë.

 

Party package

Nëse keni dëshirë ta organizoni Dasmën tuaj, Ditëlindje, Diplomime, Fejesa, na leni ne të kujdesemi tërësisht për logjistikën. Mos u stresoni, lirojuni dhe relaksohuni, Ne do t’u sigurojmë Muzikë sipas dëshirës, ndriçim special, dekorim sipas temës së ngjarjes, kloun sipas nevojës etj.      

 

Relax package

Për ata që duan të realaksohen tërësisht ofrojmë masazhe të llojeve të ndryshme. Vila Enhalon bashkëpunon me qendrat më të mira për: masazhë, manikyr, pediker, parukeri, solarium, sauna, jakuzi etj. Sipas nevojës klientëve tanë ju mundësohen këto shërbime me lirime speciale nga partnerët tanë.

 

 

 


 

Për më tepër fotografi vizitojeni faqen tonë në Facebook, kliko KËTU ...