Others for Youth Leadership Program

 

Tishi Baba Amiti

  • Mos i lini shancat qe ju ep kjo organizat sepse mesoni shum aftesoeni per jeten e perditshme edhe sju bon CIC syri!!!

Kushtrim Amiti

  • vallaj kisha then lirisht ce ku te vie prap ajo koh ce ishim 2 er ne mavrov kemi kaluar jo mir PO TEPER MIR kjo nen 1, a nen 2 kemi mesuar teper http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif E LUS ALBERTIN TE PERJETOJM EDHE NJER ASHU KENAQSIE EDHE EXPERIENC TE SHKELQYER http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif

Gencc Hani

  • Shum shum mire, nje aktivitet plus ne moshen tone nuk do te thot kush e di cfare mundimi... Mesojm shum gjera te reja, dhe cka eshte me e mira, fitojme shoqeri te re http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif...

Gjorche Mechkaroski

  • ja znam samo edno ....ovde nauciv poveke i na poubav nacin nego sto toa go ucam od strana na profesorite..

Vjosa Asani

  • Gjithcka qe nisem ishte nje eksperienc mjaft e mir.Shoqeria,organizimet qe beshim ishin mjaftt te bukra,lojrat,diskutimet e shumta dhe gjith keta gjera na kan ndihmuar ne jeten e perditshme ,cdo her e kemi permend si gje pozitive per ne,qe shum moshatar ton do kishin dasht te ishin ne vendin ton:D Nese kishim filluar perseri do ishte kenaqsi per te gjith ne

Foljeta Mena

  • Shoqria , aktivitet dhe shum momente te paharrueshme kan qen nje eksperienc shum e mir per mua...dhe kohen qe kam kaluar ne organizat kisha dasht qe ta perjetoj perseri esht nje shanc qe sduet leshuar..!;-)

Ard'i S't

  • Harmoni , ngrohtesi , kujtime te paharueshme dhe magjepsese te perjetuara njer ne jet nga kjo shance e bekuar .Do zoti edhe ju te ndiheni si ne , pasiqe eshte dicka qe nuk harroet leht xD

Bleta Ziba

  • I miss that time :|
    Eksperienc e vecant! na ka dhene mundesin te njohim njerez te rinj, te themi ate cka mendojm pa nguruar, te shfaqim veten dhe aftesit tona dhe mbi tgjitha na ka kenaqur ne max. Besoj qe gjithcka qe kemi perjetuar e mesuar ne kete qender na ka bere me syqelur dhe padyshim do na ndihmoje ne te ardhmen

 

Last update: 18 january 2012